Bývajte vo veľkom!

ČI už máte veľkú rodinu,

dospievajúce dieťa, alebo hľadáte dvojgeneračné bývanie, tento krásny rodinný dom Vás určite zaujme .

Dokopy 6 izieb, 3 šatníky, 2 kúpelne a terasa - to je len začiatok. Čítajte ďalej!

 

S dobrou dostupnosťou do mesta, len 10km od Košíc, nájdeme v obci Valaliky, v tichej ulici so skvelými susedmi, tento velikánsky rodinný dom. Jedná sa o dvojpodlažný dom s čiastočným podpivničením, ktorý je situovaný na mierne svahovitom teréne.Jednotlivé úrovne sú navzájom posunuté o polovicu výšky podlažia, čo vytvára dispozíciu, ktorá Vás bude baviť.

 

Vstup do domu je zo západného pričelia na 3.výškovú úroveň do chodby so šatníkom, dvoma izbami, WC, kúpelňou a schodiskom na 2.výškovú úroveň.Tu sa nachádza obývacia hala prepojená s kuchynským a jedálenským kútom, z ktorej je výstup na terasu. Na najvyššej úrovni sa nachádzajú dve spálne so šatníkmi, pracovňa, kúpelňa s WC a prístupová chodba.Na dvoch najnižších úrovniach sú sústredené prevažne technické funkcie domu (kotolňa, práčovňa, skladovacie priestory, dielňa), ale tiež aj obytná hala s kuchynským kútom a výstupom na záhradu.Túto časť je možné využiť ako samostatné bývanie pre dospievajúce dieťa, kanceláriu, prípadne prenájom.

 

Dom je murovaný z pórobetónových tvárnic, fasáda je celá zateplená.V celom dome sú sadrokartónové podhľady so zabudovanými svietidlami. Strecha domu je asymetrická sedlová, strešná krytina je z kanadského šindľa.Okná sú s izolačným trojsklom a žalúziami, podlahy sú laminátové.Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a krbom.Dom je tiež opatrený bezpečnostnou signalizáciou.

 

Celková výmera pozemku je 555m2, podlahová plocha je 343,79m2 - z toho 1.PP- 68,27m2, 1.NP-141,77m2, 2.NP-133,75m2. Na pozemku sa nachádza aj studňa.

 

Orientácia domu je JZ/JV a okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - pošta, ZŠ, zdravotné stredisko, reštaurácia, obchody.

Milovníci prírody si tiež prídu na svoje, v blízkosti sa totiž nachádza les, vodná nádrž a park.

 

 

Ďakujeme.

O nehnuteľnosti

Cena :
203000.00 €
Kategória :
Domy
Podkategória :
šesťizbový
Lokalita :
Valaliky
Ulica :
Horná Úvrať 7
Výmera :
0.00 m2
Predaj/Kúpa :
Predaj
Prístupová cesta :
Asfalt
Typ objektu :
Samostatne stojaci
Typ strechy :
Sedlová
Stav domu :
Úplná rekonštrukcia
Typ domu :
Podlažný
Stavebný materiál :
-
Podpivničený :
Čiastočne
Odpad :
-
Plyn :
Áno
Verejný vodovod :
Áno
Terén :
Mierny svah
Výmera pozemku :
555 m2
Zastavaná plocha :
130 m2
Úžitková plocha :
343,79 m2
Garáž :
Nie

Maklér

Ing. Miriam Šľachtová

Telefón: 0905 904 342

E-Mail:

Hypotekárna kalkulačka